Displaying 1 - 23 of 23
Duyuru Detay Tarih Dosya Açıklama İndir
MİNİKLER A-B YÜZME YARIŞMALARI
MİNİK B YARIŞMA TARİHİ:01 HAZİRAN 2022
MİNİK A YARIŞMA TARİHİ:02-03 HAZİRAN 2022
YARIŞMA YERİ:HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU
TEKNİK TOPLANTI TARİHİ:31 MAYIS 2022-YER:GSİM TOPLANTI SALONU-SAAT:17.00
Yarışma kayıtları https://portal.tyf.gov.tr üzerinden 31 Mayıs 2022 saat:22.00'a kadar yapılabilecektir.
Kayıtlarını yapan okullar Sekretarya Hakemi Doğan İshakoğlu ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
İletişim:05373501745(Doğan İshakoğlu)
2022-05-20 Minik A-B Yüzme yuzmee.docx
MİNİKLER MASA TENİSİ MÜSABAKALARI
TARİH:08-09 HAZİRAN 2022
YER:YENİ HATAY SPOR SALONU
SAAT:10.00
Yarışmalarda beyaz forma ve şort kullanılmayacaktır
2022-05-18 Minikler Masa Tenisi masatenisi.pdf
GENÇ A-B WUSHU(Sanda) MÜSABAKALARI 
MÜSABAKA TARİHİ:20.05.2022
MÜSABAKA YERİ: Antakya Gençlik Merkezi Spor Salonu
TARTI SAATİ:08.00/10.00
MÜSABAKA SAATİ:10.00
2022-05-09 wushu-sanda
ARTİSTİK CİMNASTİK MİNİK A-B YARIŞMALARI
YARIŞMA TARİHİ:25 MAYIS 2022
YARIŞMA YERİ:GSİM CİMNASTİK SALONU
YARIŞMA SAATİ:09.00
TEKNİK TOPLANTI TARİHİ:24 MAYIS 2022
TEKNİK TOPLANTI SAATİ:13.00
TEKNİK TOPLANTI YERİ:GSİM TOPLANTI SALONU
2022-05-09 Artistik Cimnastik Minik A-B artisikcimnastik.pdf
MUAY THAİ GENÇLER A-B MÜSABAKALARI
GENÇ B MÜSABAKA TARİHİ:17 MAYIS 2022
GENÇ A MÜSABAKA TARİHİ:18 MAYIS 2022
MÜSABAKA YERİ:ARSUZ KENT MEYDANI
TARTI SAATİ:08.00-12.00
MÜSABAKA SAATİ:13.00
2022-04-26 GENÇ MUAY THAİ muaythai.pdf
ANTAKYA GENÇ B KIZ VOLEYBOL FİKSTÜRÜ GÜNCELLENEREK YENİDEN YAYINLANMIŞTIR.
2022-04-26 Genç B Kız Voleybol
İSKENDERUN GRUBU MAHALLİ GENÇ B KIZ VOLEYBOL FİKSTÜRÜ
2022-04-23 İskenderun Genç B Kız iskgencbkiz.doc
 ANTAKYA İLÇESİ MAHALLİ KÜÇÜK ERKEK FUTSAL
 DEFNE İLÇESİ MAHALLİ KÜÇÜK KIZ-ERKEK FUTSAL 
 MAHALLİ GENÇ B KIZ VOLEYBOL FİKSTÜRLERİ YAYINLANMIŞTIR.
 (İlgili fikstürler menüsünden ulaşabilirsiniz)
2022-04-18 Mahalli Müsabakalar
Defne İlçesi Yıldız Kız Voleybol ve Yıldız Erkek Futbol-Basketbol Fikstürleri Yayınlandı.(Fikstürler menüsünden ilgili branş sekmesi altından indirebilirsiniz)
2022-04-13 İlçe Turnuvaları
GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU MİNİK-KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ YARIŞMALARI
YARIŞMA TARİHİ:20 NİSAN 2022
YARIŞMA YERİ:SARISEKİ FUAT TOSYALI SPOR TESİSİ
YARIŞMA SAATİ:10.00
2022-04-08 Geleneksel Türk Okçuluğu gelenekselokculuk.pdf
WUSHU KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ YARIŞMALARI
YARIŞMA TARİHİ:21 NİSAN 2022
YARIŞMA YERİ:TOKİ ÇOK AMAÇLI SPORSALONU
YARIŞMA SAATİ:10.00
2022-04-06 WUSHU YARIŞMALARI wushu.pdf
KARAKUCAK GÜREŞ GENÇ A,YAĞLI GÜREŞ GENÇ A-B MÜSABAKALARI
MÜSABAKA TARİHİ:09 MAYIS 2022
MÜSABAKA YERİ:HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GÜREŞ ALANI
TARTI SAATİ:08.00-10.00
MÜSABAKA SAATİ:10.30
NOT:SPORCULAR MÜSABAKALARA KİSPETLERİNİ KENDİLERİ GETİRECEKTİR.
2022-04-26 Karakucak ve Yağlı Güreş karakucak.pdf
MİNİK-KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ OKÇULUK YARIŞMALARI 
YARIŞMA TARİHİ:05-06 NİSAN 2022
YARIŞMA YERİ:ANTAKYA BELEDİYESİ KARLISU FUTBOL SAHASI
YARIŞMA SAATİ:10.00
2022-03-15 Okçuluk okçuluk.pdf
MAHALLİ İLÇE TURNUVALARI

BAŞVURU ŞARTLARI
1.Başvuru yapacak okulların takım ve sporcuları 2021-2022 sezonu okul spor faaliyetlerinde lisansı olmayan sporculardan oluşacaktır.
2.Katılım formunu dolduran okullar başvuruda bulundukları branşları Spor bilgi sistemi üzerinden branş taahhüt sayfasına kaydetmeleri gerekmektedir.Lisansız sporcular yarışmalara alınmayacaktır.
3.Okullar katılım formunu   doldurarak  Gençlik Spor ilçe Müdürlüklerine 25 Mart 2022 mesai  bitimine kadar elden teslim etmeleri gerekmektedir.
4.Müsabakalar Okul spor faaliyetleri yarışma talimatlarına göre yapılacaktır.
5. Faaliyetler ilçe bazında düzenlenip sonuçlanacaktır.
6.Okullar katılım formunu   doldurarak  Gençlik Spor ilçe Müdürlüklerine 25 Mart 2022 mesai  bitimine kadar elden teslim etmeleri gerekmektedir. 

2022-03-14 İLÇE TURNUVALARI başvuru formu.xls
KÜÇÜKLER MASA TENİSİ YARIŞMALARI
YARIŞMA TARİHİ:22-23 MART 2022
YARIŞMA YERİ:YENİ HATAY SPOR SALONU(Yeni Stadyum)
YARIŞMA SAATİ:10.00
KURA ÇEKİMİ:09.00-10.00

2022-03-07 Küçükler Masa Tenisi masatenisi.pdf
KÜÇÜKLER KATEGORİSİ YÜZME YARIŞMALARI
YARIŞMA TARİHİ:23-24-25 MART 2022
YARIŞMA YERİ:HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU
TEKNİK TOPLANTI TARİHİ:22 MART 2022 SAAT:17.00 YER:GSİM TOPLANTI SALONU
Yarışma kayıtları https://portal.tyf.gov.tr/ üzerinden 22 Mart 2022 saat 22.00'a kadar yapılabilecektir.
Kayıtlarını yapan okullar Sekreterya Hakemi Doğan İshakoğlu ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
Tel:05373501745(Doğan İshakoğlu)

2022-03-07 Küçükler Yüzme yuzme.pdf
KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ ARTİSTİK CİMNASTİK YARIŞMALARI
YARIŞMA TARİHİ:20 MART 2020
YARIŞMA YERİ:GSİM CİMNASTİK SALONU
TEKNİK TOPLANTI TARİHİ:19 MART 2022 
TEKNİK TOPLANTI YERİ:GSİM CİMNASTİK SALONU
TEKNİK TOPLANTI SAATİ:17.00-18.00

NOT: MİNİKLERA-B KATEGORİSİ YARIŞMALARI MAYIS AYI İÇERİSİNDE YAPILACAKTIR.


2022-03-01 Artistik Cimnastik Yarışmaları artisikcimnastik.pdf
YILDIZ KIZ-ERKEK TENİS FİKSTÜRLERİ YAYINLANDI.
(Fikstürler Tenis Fikstürleri Kısmından İndirebilirsiniz)
2022-03-01 Yıldız Kız-Erkek Tenis tenis.pdf
KÜÇÜKLER JUDO İL BİRİNCİLİĞİ
MÜSABAKA TARİHİ:14 MART 2022
MÜSABAKA YERİ:GSİM EK SALON
TARTI SAATİ:08.30-09-30
MÜSABAKA SAATİ:10.00
2022-02-25 Judo Küçükler judo.pdf
Türkiye Yüzme Federasyonu Portal Sistemi Üzerinden Okul sporları Yüzme Müsabakaları İçin Sporcu Ekleme Klavuzu yandaki linkte paylaşılmıştır.
2022-02-15 Yüzme kayıt açıklama portal kayıt.pdf
YILDIZ BADMİNTON YARIŞMALARI
KIZ YARIŞMA TARİHİ:3 MART 2022
KURA ÇEKİMİ:09.00-09.30
YARIŞMA SAATİ:10.00
ERKEK YARIŞMA TARİHİ:4 MART 2022
KURA ÇEKİMİ:09.00-09.30
YARIŞMA SAATİ:10.00
YARIŞMA YERİ:SAMANDAĞ GSİM SPOR SALONU



2022-02-11 Yıldız Badminton badmınton.pdf
HATAY İLİ KONAKLAMA LİSTESİ DÖKÜMANLAR KISMINDA YAYINLANMIŞTIR.
2022-01-04 Konaklama Listesi
İL DIŞI KAFİLE ONAY ÖRNEKLERİNİ DÖKÜMANALAR KISMINDAN İNDİREBİLİRSİNİZ.(Kafile onayları 4 nüsha yapılacaktır)
2021-12-28 Kafile Onay Örnekleri